#cap1
Sme firma zamerana na stavebné a výškové práce Vážime si malú zákazku a nebojíme sa veľkej V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať Tešíme sa na spoluprácu
Vitajte na webe spoločnosti Jomofinal.

Montáž sadrokartonového systému

Sadrokartonové podhľady, predsadené steny, podkrovia, priečky,svetelné kastlíky, prekrytia elektroinštalácie, vodoinštalácie, vzduchotechniky...

Montáži sadrokartonového systému sa venujeme už veľmi dlho a vlastníme certifikát spracovateľa SDK systémov od firmy KNAUF. Aj keď montáž SDK systému vyzerá zdanlivo jednoducho, nie je tomu tak.

Vo vlastnej praxi som sa stretol s prípadmi, kedy boli zásadne porušené technologické postupy, aplikácia finálnej vrstvy, ba dokonca úplné spadnutie podhľadu. Nechajte teda túto odbornú prácu na firmu, ktorá ma s montážou SDK systémov už viac ako 10 ročnú prax a namontovaných tisícky metrov štvorcových.

K tomu, aby sme boli profesionálny a presný, nám napomáhajú stroje a lasery od firmy HILTY. Nepoznáme projekt, ktorý by sme neboli schopný zrealizovať a preto nás neváhajte kontaktovať, aby sme Vám vypracovali cenovú ponuku.

?>